•  

  •  

O nas

Drzwi i okna to taki element wykończeniowy domu lub mieszkania, który stanowi ich wizytówkę i buduje nasze pierwsze wrażenie o całości konstrukcji oraz poczuciu estetyki właścicieli. Nie bez powodu winny więc być nie tylko mocne, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, ale także estetyczne.

Funkcjonalność drzwi oraz okien powinna łączyć się z ich dekoracyjnością i spójnie korespondować z aranżacją wnętrza.

Jacek-Okna-Puls to firma, która z największą przyjemnością podejmie się wyposażenia Państwa obiektów mieszkalnych i firmowych w estetyczne i solidnie wykonane okna, drzwi, rolety zewnętrzne, bramy garażowe.

Istniejemy  na rynku od 2010 roku, jednakże właściciel oraz pracownicy pracują w branży okiennej od 1997 roku. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i rekomendowanymi firmami, co daje gwarancję najwyższej jakości produktów oraz narzędzi. Pełen profesjonalizm, błyskawiczna realizacja oraz fachowe doradztwo techniczne i merytoryczne sprawiły, że staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w regionie. Dzięki ogromnemu zaufaniu, jakim nas Państwo obdarzyli, zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszego obszaru działalności na teren Niemiec.

Tysiące satysfakcjonująco zrealizowanych inwestycji zawdzięczamy przede wszystkim doświadczonej kadrze pracowniczej. To ludzie współtworzący naszą firmę utrzymują jakość świadczonych usług na najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie.

Zapewniamy, że konkurencyjność naszej firmy odczują Państwo już podczas pierwszego kontaktu, do którego w tym miejscu żywo zachęcamy.

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami oferty!

IMG_07

IMG_09

logo